logo

Welcome Guest! To enable all features please Giriş or Kayıt.

Bildirim

Icon
Error

Hakan AVŞAR Offline
#1 Gönderildi : 19 Haziran 2012 Salı 09:28:54(UTC)
Hakan AVŞAR


Sıralama: Datagen Bilişim Şirket Yöneticisi

Mesajlar: 30
Konum: Malatya

Thanks: 1 times
2 Mesajına Toplam 2 Kere Teşekkür Edildi.
Datagen Bilişim, teknolojinin, iş'in yapıldığı yerde, sistemli olarak kullanılmasını sağlayan yazılımlar üretir. WEB ile mobil uygulamalara odaklıdır.

Küreselleşme, yönetim, hizmet, üretim ve ticaret süreçlerini verimliliğe zorlamaktadır. Geniş coğrafyalarda çalışan işletmelerde, uzak noktaların hızla yönetilmesi, farklı bilgi ve kültürdeki çalışanların sistem bütünlüğünde toplanması gerekmektedir. Yerel çalışan firmalar ise müşterilerine görmek istedikleri hizmet farklığını oluşturup, esneklik ve hızları ile varlıklarını korumalılardır.

Bu gerçeklerde, Datagen Bilişim teknolojiyi analitik olarak kullanarak verimli yazılımlar üretir. Ağır mali yükler oluşturmadan, süreçleri zorlaştırmadan, bir taraftan fayda sağlarken diğer taraftan işleri zorlaştırmayan ürünler hazırlar.

Datagen Bilişim, kullanıcılarında sinerjiyi artırmak için gerektiğinde, diğer üreticiler ile çözüm ortakları yapar. Hizmetlerini yerel iş ortakları ile verir.

Datagen Bilişim olarak biz, çözüm ve iş ortaklarımız ile oluşturduğumuz sinerjimizi, firmalarımızın işlerini daha hızlı, daha doğru ve daha sağlıklı yapabilmelerine, odaklarını ve zamanlarını işlerine ayırabilmelerine, sonuçta verimliliklerini artırarak daha güçlü ve büyük işletmeler olabilmelerine katkı sağlamak için kullanırız.

Düzenle Kullanıcı Tarafından 20 Haziran 2012 Çarşamba 08:33:10(UTC)  | Sebep: Sebep Bildirilmesi

Sponsor
Datagen Bilişim, verimlilik ortağınız...
Bu konudaki kullanıcılar
Guest (2)
Bu foruma yeni konular postalayamazsınız.
Bu forumda ki konulara yeni posta gönderemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı silemezsiniz.
Bu forumdaki postalarınızı düzenleyemezsiniz.
Bu forumda anketler yaratamazsınız.
Bu forumdaki anketlere oy veremezsiniz.